Galeria No Women No Art ma zaszczyt zaprezentować „Sztukę matek”, wystawę 16 artystek młodego pokolenia, które są matkami. Na wystawie i wernisażu będzie można znaleźć prace takich artystek jak: Anna Bedyńska, Patrycja Dołowy, Bo Dzierwa, Agata Endo Nowicka, Anna Grzelewska, Elżbieta Jabłońska, Klara Kopcińska,Katarzyna Korzeniecka i wiele innych. Prezentowane obrazy odzwierciedlają świadomość artystek na temat siebie i swojego ciała, a także wskazują na połączenie macierzyństwa i pasji, w tym tworzenia sztuki. Ta wystawa to świetna okazja, by zobaczyć, jak matki rozwinęły swoje własne unikalne style i podejścia do tematu macierzyństwa.

Wystawa jest częścią większego projektu, mającego na celu zmianę postrzegania macierzyństwa w Polsce. W ciągu ostatnich kilku lat spojrzenie na macierzyństwo zaczęło się zmieniać. Nie kojarzy się ono już z rezygnacją z życia publicznego, zawodowego. Proces ten jednak wciąż trwa, dlatego grupa świadomych matek zdecydowała się działać i zmienić stereotypowe postrzeganie macierzyństwa w Polsce. Kobiety te chcą pokazać, że mając dziecko, nie trzeba rezygnować z siebie i swoich marzeń.

Zapraszamy do obejrzenia tej ważnej wystawy i wsparcia matek w ich wysiłkach na rzecz zmiany postrzegania macierzyństwa w naszym kraju.

Mamy nadzieję, że wystawa pomoże uświadomić wielu matkom, jak ważny jest ich samorozwój. Jednocześnie zachęcamy was wszystkie, drogie mamy, byście realizowały swoje marzenia i cele. Wierzymy, że każda matka jest artystką na swój sposób i mamy nadzieję, że ta wystawa zainspiruje więcej osób do realizowania swojej pasji, nie tylko artystycznej.

Dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że zobaczymy się na wernisażu!