Martwisz się ryzykiem zachorowania na czerniaka? Rak skóry jest najczęstszym typem raka w Stanach Zjednoczonych, a czerniak to najbardziej śmiertelna forma raka skóry. Mamy jednak dobrą wiadomość: liczba zachorowań na czerniaka spada dzięki zwiększonej świadomości i wczesnemu wykrywaniu.

Jakie są możliwe objawy zachorowania na raka skóry?

Objawy czerniaka obejmują:

Jeśli zauważysz którąś z tych zmian, natychmiast zgłoś się do lekarza. Dzięki wczesnemu wykryciu i leczeniu czerniaka łatwo jest wyleczyć. Jeśli jednak nie zostanie wcześnie wykryty, może być śmiertelnie niebezpieczny.

Najlepszym sposobem walki z czerniakiem jest jego wczesne wykrycie. Dlatego organizujemy bezpłatny wykład na ten temat, a także oferujemy możliwość przeprowadzenia bezpłatnych badań. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o problemie i oraz o tym, jak możesz chronić siebie i swoich bliskich!

Nie czekaj! Na miejscu będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci dowiedzieć się, jak chronić się przed czerniakiem. Oczywiście będą dostępne badania przesiewowe, dzięki którym będziesz mógł sprawdzić, czy na Twojej skórze nie ma oznak choroby. 

To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o tej chorobie i o tym, jak się przed nią chronić. Zaznacz więc datę w kalendarzu i dołącz do nas na wieczór pełen nauki! Do zobaczenia!