WIZYTÓWKI
Leniwiec
os. Na Murawie 8/1, 61-655 Poznańtelefon600 34 22 60
telefoninfo@cafeleniwiec.pl
telefonhttp://cafeleniwiec.pl/

LENIWIEC to nietypowa kawiarnia, mieszcząca się poza ścisłym centrum – na poznańskich Winogradach, miejsce, w którym odnajdą się zarówno dorośli, jak i dzieci, doskonałe na spotkania przy pachnącej kawie, domowym cieście, czy też zdrowym posiłku.

W LENIWCU każdy może czuć się swobodnie dzięki autorskiej aranżacji wnętrza, opartej z jednej strony na wyjątkowym, dużym stole, idealnym do wspólnego spędzania czasu w większym gronie, a z drugiej na stale dostępnej sali zabaw pełnej inspirujących gier i zabawek, dających dzieciom zajęcie na długi czas. Tylko w LENIWCU dzieci mogą pisać po specjalnych kredowych stolikach, zatopić się w ogromnych, kolorowych poduchach – na których zresztą najchętniej odpoczywają również ich rodzice, pograć w gry planszowe

W czasie gdy najmłodsi oddają się zabawie, rodzice mogą liczyć na chwilę wytchnienia. Zapraszamy na doskonałą kawę, ciasta pieczone na miejscu, własnoręcznie robiony przez nas, a uwielbiany przez naszych małych i dużych klientów - makaron, czy też gęstą zupę z pieczonych pomiodorów.

Ale w LENIWCU nie tylko leniuchujemy. Dzieci tworzą, lepią, tańczą, pieką, odkrywają świat na licznych zajęciach i warsztatach, dorośli mają możliwość spotkania z psychologiem, czy też dietetykiem. Organizujemy imprezy okolicznościowe, wieczory gier planszowych i wyjątkowe urodziny. Bliskość parku Cytadela pozwala nam również na spotkania w plenerze.


Zapraszamy!
Ewa (nauczycielka języka angielskiego)
Aga (mama dwóch rozbrykanych i wesołych chłopców)GALERIA
Rozwiń


KOMENTARZE
Rozwiń
KOMENTARZE FB


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
Zwiń