Sobotnie bajdurki. Pyzula
DK Orle Gniazdo

2018-10-04

13.10.2018 (sobota)
A już 13 października o godz. 11.00 ponownie zagości u nas nasz ukochany lokalny teatr TEATRYLE. Tym razem ze spektaklem "PYZULA". Już nie możemy się doczekać!

Jeżeli sądzicie, że przedmioty codziennego kuchennego użytku mogą służyć wyłącznie przyrządzaniu potraw, to koniecznie musicie obejrzeć to przedstawienie!

W rękach aktorek zwyczajny wałek do ciasta, lejek czy forma do pieczenia, całkowicie zmieniają swoją funkcję i stają się postaciami z bajki. Ulepioną przez gospodynię tradycyjną polską kluskę- PYZĘ ogarnia pasja wędrówki . Droga prowadzi przez cały nasz kraj - od Mazowsza po Tatry. Razem z pyzą spotkamy Młynarza, Króla Popiela, Górali, Krakowianki i wiele innych postaci wyczarowanych z desek do krojenia ruchomych wycinanek ludowych etc.
Spektakl przybliża dziecku tradycyjne ludowe piosenki m.in. "Gęś wodą", "Kukułeczkę", "W murowanej piwnicy", oraz tańce: obierki, kujawiaki, krakowiaki.

Spektakl dla dzieci od 3 lat.
Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 15 zł (przedsprzedaż) lub 20 zł (w dniu spektaklu).

Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 20 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).

Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.Chcesz dostawać na bieżąco informacje o wydarzeniach dla dzieci w Poznaniu?
Zapisz się na newsletter portalu dziecipoznan.plGALERIA
Rozwiń


WIZYTÓWKA
Zwiń


KOMENTARZE
Rozwiń
KOMENTARZE FB


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
ZwińMIEJSCA: