Sensołapki. Warsztaty sensoryczne
Concordia Design

2018-01-25

11.02.2018 (niedziela)

SENSOŁAPKI

Interaktywne warsztaty
Data: 11.02.2018 (niedziela)
Wiek: 1-6 lat
Godz.12.00-13.00
Cena: 30 zł /cena obejmuje udział jednego dziecka i opiekunów/
Zapisy i bliższe informacje: Laboratorium Nauki i Zabawy SUPEŁ
www. supel.edu.pl /e-mail: info@supel.edu.pl / tel.  570 840 530

Concordia zaprasza najmłodszych na warsztaty z Sensoplastyki® . Sięgamy po wrażenia, wielozmysłowe doznania, wyruszamy w podróż do krainy smaków, zapachów, kolorów i wzorów. Czym jest Sensoplastyka®?

To  poznawanie świata przez aktywację wszystkich zmysłów dziecka i rozbudzenie jego twórczości i kreatywności. Bawimy się wszystkim, czym się da, a jest w czym wybierać:  migdały, cynamon, pomarańcze, chilli. „Zabawki” uwalniają także wiele smaków: słodki, kwaśny, gorzki oraz pozwalają doświadczać różnorodnych tekstur: miękkiej, szorstkiej, gładkiej, twardej, suchej, mokrej, lekkiej, ciężkiej… A wszystko po to, by stymulować zmysły, rozwijać nowe ścieżki poznawcze. Na zajęciach dzieci odnajdą radość i inspirację w prostych, ale przyjemnych czynnościach: będą chlapać się w wodzie, dotykać różnych faktur, deptać i tuptać, słuchać, wąchać, posmakować i przytulać do mamy lub taty.Chcesz dostawać na bieżąco informacje o wydarzeniach dla dzieci w Poznaniu?
Zapisz się na newsletter portalu dziecipoznan.plGALERIA
Rozwiń


WIZYTÓWKA
Zwińtelefon
telefon
telefon

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1